Hakkımızda

Hakkımzda

Firmamız 2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Delaware State’de Altenae Technologies olarak faaliyete başlamış ve Dünya da yeni çıkan teknolojilerle özellikle yenilenebilir alternetif enerji teknolojileri ve ileri teknoloji ürünü çok özellikli ekolojik aydınlatma elemanları ve armatürleri konularında yoğunlaşmış akabinde 2009 yılında Altenae ortakları Levent Tatlısu ve Henri V. DuPont bu birikimlerini Türkiye’ye taşıma kararı almış ve distributörlüğünü yaptıkları ileri teknoloji ürünlerini ülkemiz hizmetine sokmak için DuPontSU Teknoloji şirketini kurmuşlardır.

Firmamızın amacı dünyada yaşamı kolaylaştırma ve hayatı daha yaşanır hale getirmektir.
Gezegenimizi koruma ve enerji tasarrufu amacına hizmet edebilecek her türlü ileri teknoloji ürününü ve bunların dışında farklı konseptteki ileri teknoloji ürünlerini de ülkemize kazandırmaktır.

Zaman Tünelinde DupontSU

 • 2012

  2012 Ekim tarihi itibarıyla

  2012 Ekim tarihi itibarıyla şirket tüzük değişikliği yaparak bünyesine inşaatı ilave etmiştir.

 • 2013

  2013 Yılı itibarıyla Yenilenebilir Enerji Projeleri

  2013 Yılı itibarıyla Yenilenebilir Enerji Projeleri Geliştirmeye başlamış ve bununla birlikte Enerji Kaynaklarının güvenli ve efektif taşınması ile alakalı Planlama, Projelendirme,Mühendislik Hizmetleri ve Danışmanlık konularını da bünyesine katmıştır.

 • 2013

  2013 Yılında Sektörünün en iyisi

  2013 Yılında Sektörünün en iyisi olan Ankara Merkezli ÖZKARDİŞLİ MAKİNA ve HİDROLİK SANAYİ firmasıyla ortak hareket etme kararı almış birçok başarılı projeye imza atmıştır.

 • 2015

  2015 Yılı Şubat ayı itibarıyla

  2015 Yılı Şubat ayı itibarıyla Ankara merkezli , Yurt Dışı ve Yurtiçinde birçok başarılı Projeyi Hayata geçirmiş olan ALP KARASAR İnşaat firmasıyla Birlikte hareket etme kararı alarak Birçok Projenin ihalesine birlikte teklifler verilmiştir.

 • 2015

  2015 Yılında

  2015 Yılında Ülkemizin En Büyük HES’lerinden birinin Yabancı Ortaklara Satışı konusunda Danışmanlık ve Aracılık hizmetini başarıyla yerine getirmiştir.

 • 2016

  2015 -2016 Yıllarında

  2015 -2016 Yıllarında Yerli ve Yabancı Birçok firma ile Ortaklık, Distribütörlük veya Konsorsiyum olarak Özellikle Enerji alanında birçok bağlantılar oluşturulmuş olup birçok Ürünün Türkiye Distribütörlüğünü elinde tutmaktadır ve Bu Distribütörlüklere yenilerini de eklemektedir.

 • 2017

  2017 Eylül ayında

  2017 Eylül ayında Türkiye'nin ilk ve tek Patentli Solar Tracker Systemi (Tek Eksenli Güneş Takip Sistemi) Üretimi Dupontsu tarafından başlatılmış ve Ürün 8-10 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara ATO Congressium'da yapılan Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarında sergilenmiştir.

1.MWp Sabit Konstrüksiyon & Tracking Sistem Mukayesesi

Projenizin Sabit sistem ve Tracking sistem ile ne kadar enerji üreteceğini aşağıdaki linkten hesaplayabilirsiniz

DupontSU Teknoloji işini iyi yapan, işini seven bir ekiple çalışıyor.

placeholder
Çetiner Bilişim
Kurucu & CEO, Çetiner Blişim

Teknolojiyi Bizden Takip edin