CAM FİLMİ

SERAMİK CAM FİLMİ CAM MANTOLAMASIDIR.

Evinizin duvarına yaptırdığınız mantolama nasıl duvarınızdan gelecek sıcağı soğuğu engelliyorsa, Seramik cam filmi sayesinde de camlarınızdan girecek sıcağı ve soğuğu engellemiş olursunuz.

YAZIN güneşin zararlı ışınlarının evinize girmesi hem sağlığınız(özellikle artan cilt kanseri.vs) hemde yaydığı ısı nedeniyle aile bütçenize zarar verir. SERAMİK CAM FİLMİ, sizi zararlı ışınlardan ,cam onundeki esyalarinizi (perde ,koltuk ,vs) renk solmasi ve gunes yanigindan ve rahatsiz edici yüksek ısıya karşı KORUMA altına alır.

KISIN evinizin ısısının cam yoluyla dışarıya çıkmasını ÖNLER. Bu iki özelliği sayesinde yazlı kışlı önemli ölçüde tasarruf yapmanızı sağlar. Seramik cam filmi ev yada iş yerinize sadece bir kez uygulayarak ömür boyu tasarruf sağlayacağınız önemli bir buluştur. DupontSU bir Amerikan markası olan HEAT SHIELD’ın Türkiye distribütörüdür.

Dünyadaki Seramik Esaslı Tek Cam Filmi ve Türkiye Temsilcisi DupontSU

NOT :
Kelime olarak kökeni latinceden gelmektedir. Latince “Infra” altında anlamındadır. Bu terim ile anlatılmak istenilen şey, aslında Infra-red ışınlarının kırmızıdan daha düşük bir frenkansa sahip oluşudur.

Güneş bilindiği gibi muhteşem bir ışık ve ısı kaynağıdır. Dünyamıza ulaşan güneş ışınları değişik dalga boylarındadır ve bunlardan biriside infrared yani kızılötesi ışınlardır. Güneş ışınları üzerinde yapılan çalışmalar göstermiştir ki, ısıyı en iyi taşıyan infrared ışınlarıdır. Bu sebeple, Infrared ile ısıtma prensebinin temeli güneştir demek yanlış bir ifade olmayacaktır.

Bu ışının en ilginç özelliği havayı değil direk olarak nesneleri ısıtıyor olmasıdır. Günümüzde kullandığımız kalorifer, kömür sobası veya klasik elektrikli ısıtıcılar ilkönce ortamdaki havayı daha sonrada içerde bulunan eşyaları ve biz insanları ısıtmaktadır.

1.MWp Sabit Konstrüksiyon & Tracking Sistem Mukayesesi

Projenizin Sabit sistem ve Tracking sistem ile ne kadar enerji üreteceğini aşağıdaki linkten hesaplayabilirsiniz

DupontSU Teknoloji işini iyi yapan, işini seven bir ekiple çalışıyor.

placeholder
Çetiner Bilişim
Kurucu & CEO, Çetiner Blişim

Teknolojiyi Bizde Takip Edin